Корзина
629 отзывов
Корзина
УкраинаЛьвовская областьЛьвов
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Товари для зимових і літніх видів спорту
+380732022686
+380732022688

Трекінгові палиці

Ефективною різновидом фізичних навантажень є скандинавська ходьба. Прогулянки разом з трекинговими палками є неймовірно корисними для м'язів спини, кінцівок і преса. Даний вид спорту не має вікових обмежень.

Палки для скандинавської ходьби


Для початку занять достатньо лише притримувати інвентар, не спираючись на нього. Палиці оснащені спеціальними кріпленнями. Нарощування навантажень відбувається за рахунок синхронізації рухів кінцівок правої і лівої сторін. Скандинавська ходьба є всесезонним видом спорту. На кінцях палок є спеціальні гострі шипи, що забезпечують стійкість на слизькому дорожньому покритті.

Складні трекінгові палки


Очікуваний ефект від прогулянок досягається, якщо трекінгові палки були вірно підібрані за зростом. У цьому сенсі вельми зручними є складні вироби, телескопічна конструкція яких дозволяє їх налаштувати до потрібної висоти.

Інвентар з карбону з амортизаційними властивостями, що дуже корисно для людей із захворюваннями суглобів. Більш доступними за вартістю є алюмінієві палки. В асортименті інтернет-магазину представлені якісні спортивні товари за найвигіднішими цінами.

ГалереяСписок
1 2
Палки трекінгові світових виробників!